Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Samsun’da önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle; 9-10 milyon metreküp toprak kaydı. Bu afette 9 işçimizin toprak altında kaldığı tespit edildi. Bakanlıklarımızdan, kurumlarımızdan, belediyelerimizden, ordumuzdan, sivil toplum kuruluşlarımızdan binlerce kişi bölgedeki arama-kurtarma çalışmalarımıza destek veriyor.

İhtiyaç duyulan her türlü araç gereç de gönderiliyor. Toprak altından güzel haberler almayı ümit ediyoruz.

MARMARA DENİZİ’NDE KARGO GEMİSİNİN BATMASI

Maalesef bu sabah da Marmara’da bir kargo gemisi battı. Dalgaların boyunun 3 metreye ulaştığı zorlu hava şartlarına rağmen bir an önce kardeşlerimizi kurtarmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bir kez daha Erzincan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.

TÜRKİYE YÜZYILI 

Samsun’da sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Hamd olsun Samsun her gelişimizde bizi samimiyetle kucakladı. Sadece bununla kalmayıp sandıkta da desteğini bizden esirgemedi. Mayıs ayındaki seçimde Samsunlu kardeşlerim yüzde 62’şer oy oyanıyla teveccüh gösterdi. Türkiye Yüzyılı hedefimize verdiğiniz destek için her birinize şükranlarımı sunuyorum.

Samsun 31 Martta da Cumhur İttifakı adaylarının yanında yer alarak yeni bir destan yazacaktır. Bu seçimlerde niyetimiz ülkemizin tamamını gerçek belediyecilikle buluşturmaktır.

“CHP AYNI KAFAYLA YOLA DEVAM EDİYOR”

Bizde millete tepeden bakmak, dayatmada bulunmak asla yoktur. İşte sizler de takip ediyorsunuz. Tek parti dönemi alışkanlığıyla milleti tıpış tıpış gidip oy verecek olarak gören CHP zihniyeti aynı kafayla yoluna devam ediyor. Benim milletim bunu diyenlere sandıkta dirsek gösterir.

Kendi aralarında öylre bir çıkar tartışmasına tutuşmuşlar ki Dünya’da kıyamet kopsa umurlarında değil. Hepsinin tek gündemi seçim sonrası CHP’yi ele geçirmek. Hepsi ona çalışıyor. 

Dün yoldaşlık ettiklerini bugün arkalarından hançerliyorlar

Türkiye, 1994 seçimlerine kadar geçen CHP zihniyeti döneminin ağır faturalarını uzun yıllar boyunca ödemek zorunda kaldı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir