Honor’dan yeni kulaklık: Earbuds X6 TWS satışa çıktı

Honor, yeni Honor 100 serisi akıllı telefonlarını aynı etkinlikte tanıttığı yeni Earbuds X6 TWS kulaklıklarını duyurdu. Kulaklıklar, bugünden itibaren yetkili e-ticaret mağazalarında ön siparişe açılacak ve ilk satışları 1 Aralık’ta yapılacak.

Honor, Earbuds X6‘yı Çin’de piyasaya sürdü. Earbuds X6, 10 mm dinamik sürücüye ve polimer kompozit kaplamalı diyaframa sahip. Yüksek çözünürlüklü Hi-Fi 5 DSP çözümlemeyi destekliyor ve Çin Elektronik Ses Endüstrisi Derneği tarafından sertifikalandırılmış.

Kulaklıklar, bağlantı için Bluetooth 5.3 kullanıyor, yapay zeka destekli arama gürültüsü azaltma özelliğine sahip ve IP54 seviyesinde toza ve suya dayanıklı.

Honor’dan yeni kulaklık: Earbuds X6 TWS satışa çıktı

Kulaklıkların tek şarjla kullanım süresi 9 saat olup, şarj kutusu ile birlikte 40 saate kadar kullanılabilir. Resmi iddialara göre, 10 dakikalık şarjla 3 saat müzik dinlenebiliyor.

Honor Earbuds X6, mor ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor. Şarj bölmesi yuvarlak çakıl taşı tasarımına sahip. Kulaklık, yarı kulak içi tasarımı benimsemiş ve her kulaklık 3.8 gram ağırlığında.

Honor Earbuds X6, Çin’de 299 yuan (42$) fiyat etiketiyle satışa sunulacak, ancak 1 Aralık’taki ilk satışta 249 yuan (35$) fiyatla alınabilecek. Ayrıca, Honor 100 serisini ilk satışta satın alırsanız, Honor Earbuds X6’ya sadece 99 yuan (14$) ödemeniz gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir