Halit Ergenç’ten Partneri Tuba Büyüküstün’e Övgü Yağmuru: Gerçekten çok iyi bir partner, pırıl pırıl parlıyor

Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç’in başrollerini paylaştığı “Yarın Yokmuş Gibi” dizisi 14 Şubat’ta GAİN’de seyirciyle buluştu. Deneyimli bir gazeteciyle genç bir oyuncunun bir gecede geçen hikâyesini etkileyici bir dille ele alan dizide özellikle iki oyuncunun başarılı performansı, uyumu ve özellikle Tuba Büyüküstün’ün değişimi çok dikkat çekiyor. Daha önce Ferzan Özpetek’in “İstanbul Kırmızısı” filminde buluşan ikili çektikleri işleri sayarken Çağan Irmak’ın “Babam Ve Oğlum” filminde de rol aldıklarını hatırladıklarını belirtti ve “Biz aslında 3. Kez aynı projede yer aldık” dedi.

Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına konuşan iki star oyuncudan Halit Ergenç “Tuba Büyüküstün’le çalışmak müthiş keyifliydi. Beraber o kadar güzel bir alışverişimiz oldu ki… Biz sanki ilk defa tanışıp beraber çalışıyormuşuz gibi hissettik her defasında… Gerçekten çok iyi bir partner… Bütün sahnelerde birçok duyguyu ele alıp çalışıp tekrar bir sürü şeyi ortaya çıkardık ve pırıl pırıl parlıyor Tuba gerçekten…” diye konuştu. Tuba Büyüküstün de “Halit Ergenç’i partner olarak tek bir kelimeyle anlatsanız ne dersiniz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Halit Ergenç tek bir kelimeyle tanımlanabilir mi? Tek bir kelimeyle tanımlayamam ama Halit gerçekten anın içinde kendini sahnede doğru noktada bulana kadar gerçekten kafası durmayan bir oyuncu ve o da aslında müthiş bir rahatlık veriyor bana… Çünkü hiçbir zaman ‘Hadi bu da tamam böyle olsun’ diyen bir oyuncu değil. Ben de öyle olmadığım için o noktada gerçekten güvenebildim ve sırtımı yaslayabildim.”

Partnerler arasındaki güvenin önemine dikkat çeken Halit Ergenç sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ben aynı şeyi Tuba için söyleyebilirim… Bu tarz işlerde karşılıklı güven ve o güvenin sağladığı konfor çok önemli… Biz güzel bir güven ortamı oluşturduk kendimize ve bu bizim aramızda bir alışverişe, rahat bir otobana sebep oldu… İkimizin arasında bir otoban var gibiydi… Güzel bir oyun alanı oluşturduk. Bu açıdan Tuba ile çalışmak çok rahattı. Çalışması çok keyifli diyebilirim… Tabii ki yeniden birlikte çalışabiliriz…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir